SPOTKANIE W BIBLIOTECE

5 miesięcy temu

21 listopada w Bibliotece Publicznej grupa dzieci 5 - letnich  świętowała Dzień Myszki Miki

18 listopada obchodzony jest Dzień Myszki Miki - bohaterki bajek dla dzieci. Z tej okazji Grupa Motylków odwiedziła Bibliotekę Publiczną. Podczas wizyty przedszkolaki dowiedziały się co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem oraz jak należy się zachować podczas wizyty w bibliotece. Zobaczyły również jak wygląda karta czytelnicza oraz poznały zasady wypożyczania książek. W trakcie spotkania dzieci wysłuchały opowiadania o Myszce Miki, którą przeczytała im Pani Asia. Następnie podzielone na grupy dzieci  wykonały: postać Myszki z talerzyków, malowały kredkami oraz ukłdały puzzle . Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechu i wrażeń atmosferze. Dla wielu przedszkolaków, była to pierwsza wizyta w Bibliotece Publicznej, ale na pewno nie ostatnia.