ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

rok temu

20 stycznia 2023 roku gościliśmy w przedszkolu nasze Kochane Babcie i Drogich Dziadków

Święto Babci i Dziadka to dla nas wszystkich wielkie wydarzenie. Przygotowania do występów trwają długo, a dzieci z niecierpliwością oczekują na zaproszonych Gości. W tym roku dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków na uroczystości z okazji ich święta, w auli szkolnej. Licznie przybyli do naszego przedszkola Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie przygotowanych programach artystycznych. Najstarsze dzieci przygotowały Jasełka a młodsze  zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Po występach dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom prezenty, które same wykonły podczas zajęć w przedszkolu, aby w ten sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.