ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W BIBLIOTECE

rok temu

21 grudnia 2022, na ostatnim w tym roku spotkaniu w Bibliotece Publicznej, dzieci utrwaliły sobie zwyczaje i tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia

W tym dniu filię biblioteki w Skomielnej Białej odwiedziła grupa Biedronek. Dzieci wysłuchały opowiadania Magdaleny Młodnickiej pt.  Boże Narodzenie z Manią i Tyniem oraz rozwiązywały zagadki, związane ze świąteczną tematyką. Pani Asia zapoznała przedszkolaków z symboliką Bożego Narodzenia oraz przygotowała specjalną wystawkę. Na zakończenie ostatniego w tym roku spotkania czytelniczego dzieci otrzymały łakocie i szablony do samodzielnego wyklejenia z obrazkami świątecznymi. Po wspólnych życzeniach i zaśpiewaniu pastorałki, dzieci podziękowały za kolejne, wspaniałe  wpólne spotkanie.