ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DZIECKA ZE STRAŻAKAMI

rok temu

Jak co roku, Dzień Dziecka w naszym przedszkolu miał charakter sportowy. Dodatkową atrakcją było spotkanie ze strażakami. DZIĘKUEMY!!

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci. Pod przedszkole przyjechały wozy strażackie na sygnale. Strażacy z OSP Skomielna Biała z Panem Prezesem Andrzejem Gackiem przybyli do przedszola, aby uatrakcyjnić dzieciom ich święto. Dzieci poznały wyposażenie wozu strażackiego, z zainteresowaniem słuchały opowieści o pracy strażaków, poznawały zasady udzielania pierwszej pomocy. Mogły również spróbować swoich sił w trakcie posługiwania się wężem strażackim oraz podczas przeciągania liny ze strażakami. Dalsza część odchodów Święta Dzieci odbyła się na boisku szkolnym, gdzie dzieci rywalizowały ze sobą w zabawach sportowych.