TYDZIEŃ BIBLIOTEK W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

10 maja grupa Motylków i Biedronek odwiedziła naszą Bibliotekę Publiczną

Od 7 - 16 maja w naszej Bibliotece odbywał się Tydzień Bibliotek. 8 maja odchodziliśmy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. W związku z tymi wydarzeniami, nasze przedszkolaki wybrały sie do Biblioteki w Skomielnej Białej, aby porozmawiać z Panią Joanną - Bibliotekarką na temat jej pracy i podziękować za wspólne spotkania. Dzieci dowiedziały się ciekawych rzeczy dotyczących funkcjonowania biblioteki oraz jej pracy. Był też czas na narysownanie swojej ulubionej bajkowej postaci. 5 maja został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny zorganizowany przez Bibliotekę "Magiczna książka". Jury wyłoniło zwycięzców konkursu. Z naszego przedszkola II miejsce przyznano Sarze Leżańskiej za książkę "Piesek i magiczna chrupka", natomiast III miejsce zdobył Aleksander Sulka "Dyzia przygody". Wyróżnienia: Kacper Misiukanis, Arek Sieńko, Rusnaczyk Zuzia, Antoś Żur, Ksawery Gacek, Marlena Potoczek, Jan Sulka, Nadia Kulma, Patryk Ceremon, Natalia Handzel. GRATULUJEMY!!