REKOLEKCJE W PRZEDSZKOLU

29 marca 2022 w przedszkolu, spotkał się z dziećmi ksiądz Grzegorz - rekolektant, prowadzący rekolekcje wielkopostne w naszej parafii

29 marca z niecierpliwością czekaliśmy na naszych Gości - ksiądz Paweł wraz z księdzem Grzegorzem przyszli do naszego przedszkola, aby spotkać się z przedszkolakami. Ksiądz Grzegorz przybył do nas ze Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego. Podczas spotkania, przekazał nam wiele informacji na temat Zgromadzenia, śpiewaliśmy pieśni przy akompaniamencie gitary. Otrzymaliśmy również piękny obraz dla przedszkola, a każde dziecko - pamiątkowy krzyżyk. Na zakończenie ksiądz udzielił nam błogosławieństwa, a dzieci podziękowały za wspólne spotkanie. Ten dzień był dla nas wzystkich wyjątkowy.