SPOTKANIE OPŁATKOWE

22 grudnia wszystkie przedszkolaki spotkały się, aby obejrzeć inscenizację Narodzenia Pańskiego w wykonaniu najstarszej grupy - Biedronek

22 grudnia na wspólnym spotkaniu, dzieci 6 - letnie pod kierunkiem Pani Anny Mierzwy, przygotowały piękną inscenizację Narodzenia Pańskiego. Następnie każda grupa zaprezentowała przygotowaną przez siebie kolędę lub pastorałkę oraz wspólnie zaśpiewaliśmy znane kolędy. Po krótkim występie, dzieci rozeszły się do swoich grup, gdzie połamali się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i zasiedli do wspólnego stołu. Dzieci 6 letnie w pięknych strojach wyruszyły do stołówki Szkolnej i do Szkoły Podstawowej, aby złożyć życzenia wszystkim pracownikom, życząc wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Było pięknie! Dziękujemy.