SPOTKANIE Z BAJKĄ

18 listopada gościliśmy w przedszkolu Teatr Art Cinema z bajką "Królewna Śnieżka"

18 listopada do naszego przedszkola zawitał objazdowy Teatr Kukiełkowy Art Cinema z Nowego Sącza ze spektaklem „O Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”. Była to barwna, pełna akcji i napięcia bajka. Piękna scenografia, kukiełki i skoczne melodie sprawiły, że dzieci przeniosły się do świata bajki i w ogromnym skupieniu oraz z wielkim zainteresowaniem śledziły losy głównych bohaterów. Po obejrzeniu pięknego spektaklu, nastąpiła pogadanka podczas której aktorzy zwrócili uwagę na takie wartości jak przyjaźń i dobro, równocześnie uwrażliwiając dzieci na zachowanie ostrożności i bezpieczeństwa, w kontaktach z osobami nieznajomymi.