INTERAKTYWNE SPOTKANIE Z BAJKĄ

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu gościliśmy w przedszkolu Katolicki Teatr Edukacyjny

W tym dniu dzieci obejrzały przedstawienie pt. ,,Interaktywne spotkanie z bajką”. Katolicki Teatr Edukacyjny przygotował dla najmłodszych widzów  spektakl, w którym aktorzy i artyści cyrkowi pojawili się na scenie dzięki połączeniu on -line. Widzowie poznali bohaterów znanych bajek i baśni : Pinokia, Królową Śniegu, Sindbada Żeglarza i Pocahontas. Mieli okazję razem z Kajem i Gerdą przenieść się do krainy Królowej Śniegu, gdzie  spadł na nich biały, miękki  puch. W czasie piosenki śpiewanej przez  Pocahontas na widzów leciały z góry bańki mydlane. Ten spektakl dzieci obejrzały na 75 calowym ekranie, z kurtyną i światłami ledowymi.

Na pamiątkę spotkania  wszyscy jego uczestnicy otrzymali ,, Baśniowe zagadki” i zakładki do książeczek.