Samorządowe Przedszkole w Skomielnej Białej

OTWIERAMY PRZEDSZKOLE I KLUB DZIECIĘCY

ponad 4 lat temu

Drodzy Rodzice!

W związku z decyzją rządu o możliwości otwarcia przedszkoli informuję, że nasze Przedszkole oraz Klub Dziecięcy PRAWDOPODOBNIE zostaną otwarte w dniu 6 maja. Pośród wielu środków ostrożności, zalecane jest ograniczenie liczby dzieci przebywających w sali. Dlatego bardzo proszę o przesyłanie zgłoszeń dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki w domu, na adres przedszkola: przedszkole.skomielna@poczta.fm w terminie do 4-go maja br. lub telefonicznie w godz.8.00 - 13.00 (182687149).

Zgodnie z zaleceniem MEN w pierwszej kolejności, z opieki zorganizowanej w przedszkolu, będą mogły skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo będą miały również dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Ponadto informuję, że przedszkole będzie organizować zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, natomiast zajęcia dydaktyczne realizowane będą tak jak dotychczas, czyli w formie zdalnej.

Ostateczna informacja co do faktycznego terminu uruchomienia przedszkola i Klubu Dziecięcego podana zostanie w najbliższy poniedziałek.

Izabela Kościelniak