Samorządowe Przedszkole w Skomielnej Białej

KSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆ

ponad 4 lat temu

https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc--nowe-regulacje-prawne

DRODZY RODZICE

W związku z nowymi wytycznymi MEN w czasie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz obowiązkiem realizacji podstawy programowej przyjęliśmy formę kontakt z Państwem za pomocą strony internetowej.

Dostosowując się do potrzeb rozwojowych naszych przedszkolaków, stworzyliśmy na stronie internetowej specjalne zakładki: logopedia, angielski oraz zakładki dla każdej grupy przedszkolnej. Od dnia 25 marca 2020 r. znajdą w nich Państwo m. in. karty pracy, piosenki, kolorowanki, filmy, bajki i gry edukacyjne, ćwiczenia i zabawy ruchowe, ćwiczenia w zakresie motoryki małej i dużej, zabawy logopedyczne, zabawy i piosenki w języku angielskim itd.

W zakładkach grupowych nasi nauczyciele będą  umieszczać propozycje zabaw, zajęć i ćwiczeń, realizując założenia podstawy programowej.

Na facebooku założona została grupa PRZEDSZKOLAKI SKOMIELNA BIAŁA, do której zapraszamy Rodziców naszych przedszkolaków: https://www.facebook.com/groups/2950624771830653

Zachęcamy Państwa do wspólnej zabawy z Waszymi pociechami.