ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Zapisy do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 przebiegać będą dwuetapowo:

W pierwszym etapie: od 5 lutego 2018 roku - do 12 lutego 2018 roku, "DEKLARACJE O KONTYNUACJI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO" składają rodzice tych dzieci, które już uczęszczają do naszego przedszkola oraz są zainteresowani tym, aby ich dziecko w dalszym ciągu uczęszczało do naszego przedszkola.

W drugim etapie: od 14 lutego 2018 roku - 9 marca 2018 roku, przyjmowane będą wnioski o przyjęcie do przedszkola dzieci, które zapisywane będa do przedszkola po raz pierwszy.

W przypadku, gdy liczba zgłoszeń będzie większa od liczby wolnych miejsc, o zakwalifikowaniu dzieci do przedszkola decydować będzie Komisja Rekrutacyjna, biorąc pod uwagę kryteria określone w Ustawie o Systemie Oświaty oraz w Zarządzeniu Wójta Gminy Lubień.

Więcej informacji i wzory druków - w zakładce ZAPISY.