BIERZEMY UDZIAŁ W WYSTĘPACH W SZKOLE

Klasa I B "Najważniejsi"                                      Klasa III "Brzydkie Kaczątko"

16 czerwca zostaliśmy zaproszeni przez klasę I b wraz z wychowawcą  Panią Anną Pacer na program w wykonaniu uczniów "Najważniejsi". To program, który przygotowały dzieci dla swoich rodziców, rodzeństwa, babć i dziadków. Spotkanie to uświadomiło nam jak wielkie mamy szczęście, że mamy rodzinę, w której możemy się w niej wychowywać, troszczyć o siebie i ocierać łzy. Piękny program, wspaniała dekoracja, przygotowanie dzieci wzorowe. Gratulujemy Pani Ani i dziękujemy, że mogliśmy zobaczyć naszych absolwentów na scenie.

26 czerwca Klasa III pod kierunkiem Pani Marty Augustyn przygotowała bajkę "Brzydkie Kaczątko". Bajkę  każdy zna i wie jakie przekazuje nam wartości ale wykonanie jej przez dzieci było piękne.  Wspaniałe stroje a aktorzy rewelacyjni. To już kolejny występ w szkole, w którym braliśmy udział z przedszkolakami. Dzieci zawsze żywo reagują i z zainteresowaniem oglądają  występy swoich starszych kolegów. Miło widzieć jak nasze dzieci się rozwijają a Panie potrafią dostrzec ich talenty. Dziękujemy!