BIAŁO CZERWONY TYDZIEŃ

W dniach od 5 listopada do 9 listopada 2018 roku zorganizowaliśmy w przedszkolu biało - czerwony tydzień

W tygodniu od 5 - 9 listopada 2018 roku, poprzedzającym 100 rocznicę odzyskania niepodległości, zorganizowaliśmy w przedszkolu biało - czerwony tydzień. Podczas zajęć dzieci poznawały historię Polski, uczyły się wszystkich zwrotek hymnu narodowego, tworzyły prace plastyczne związane z tematem. Odbył się też koncert piosenki patriotycznej w przedszkolu - każda grupa prezentowała się podczas wspólnego śpiewu. W piątek - 10 listopada 2018 roku o godzinie 11:11 zaśpiewaliśmy 4 - zwrotkowy hymn narodowy, włączając sie w akcję REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ, ogłoszoną przez Ministra Edukacji Narodowej. Najstarsze dzieci, złożyły również wiązankę kwiatów przy obelisku upamiętniającym tragiczne wydarzenia 3 września 1939 roku.