PRZEDSZKOLAKI NA PIKNIKU MUNDUROWYM

10 czerwca nasze przedszkolaki brały udział w pikniku  - Skomielna Biała  - Strażakom, prezentując swoje umiejętności

10 czerwca na Pikniku Mundurowym przedszkolaki zaprezentowały krótki program: Zaśpiewały piosenkę "Myślimy dzisiaj o Polsce" - dziewczynki z grupy Biedronek wyśpiewły I miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej w Lubniu. Następnie dla rodziców zaśpiewały "Alleluja" , prezentując przy tym swoje umiejętności ze wstążkami; zaśpiewały także  piosenkę o zbliżających się wakacjach; zaprezentowały zabawę ruchową "Baby Shark" po angielsku oraz zabawę ruchową w formie gimnastyki "Do góry i na dół...". Podczas wszystkich zabaw ruchowych nasi kochani strażacy bawili się wspólnie z nami. Jesteście wspaniali!!! Dziękujemy, że zawsze jesteście blisko nas!