NASZE WYCIECZKI DO SZKOŁY

5 czerwca obejrzeliśmy przedstawienie w wykonaniu klasy I  - "Szewczyk Dratewka", natomiast 8 czerwca bajkę w wykonaniu klasy II - "Calineczka"

W pierwszym tygodniu czerwca uczestniczyliśmy w dwóch spektaklach, przygotowanych przez uczniów Szkoły Podstawowej - niedawnych naszych absolwentów. Klasa I pod kierunkiem Pani Małgorzaty Gacek - przedstawiła nam bajkę pt " Szewczyk Dratewka", natomiast klasa II pod kierunkiem Pani Joanny Miśkowiec przygotowała bajkę pt "Calineczka". Jesteśmy pod wielkim wrażeniem umiejętności dzieci oraz tempem rozwoju ich talentów! Gratulujemy uczniom a przede wszystkim wychowawcom, za to, że tak wspaniale potrafią wykorzystać ich możliwości i zdolności. Życzymy dalszych sukcesów!!!!