ZAJĘCIA JĘZYKOWE W PRZEDSZKOLU

11 maja, gościliśmy w przedszkolu nauczycieli z Europejskiego Centrum Językowego

Summit z Rabki - Zdrój

W piątek - 11 maja 2018 roku, nasze przedszkole odwiedzili nauczyciele z Europejskiego Centrum Językowego Summit z Rabki - Zdrój. Gościem honorowym był miś Teddy Eddie, który przyjechał do nas prosto z Anglii. Dzieci bawiły się z misiem w angielską wersję zabawy "Stary niedźwiedź mocno śpi". Obejrzały również krótką bajeczkę pt. "Crazy Man". Nasze przedszkolaki również miały okazję pochwalić się znajomością angielskich słówek. Na pożegnanie młodsze dzieci zaśpiewały dla naszych Gości piosenkę po angielsku.

Ta lekcja pokazowa była dla nas bardzo dobrą okazją, do oceny umiejętności językowych naszych dzieci, które są na bardzo wysokim poziomie.