WYCIECZKA DO KRAKOWA

23 kwietnia 2018 roku pojechaliśmy do Krakowa na Moskiewską Rewię na Lodzie "Królowa Śniegu". Ponadto zobaczyliśmy jeszcze Centrun Jana Pawła II

23 kwietnia nasza wycieczka do Krakowa miała na celu udział w rewii na lodzie "Królowa Sniegu". Ponieważ do Krakowa dojechaliśmy szybko, mieliśmy czas na postój - pierwszy postój  - Centrum Jana Pawła II. Piękne miejsce!

Następnie wyruszyliśmy na lodowisko Cracovii aby obejrzeć wspaniałe widowisko! Mnóstwo ludzi, niesamowite i niezapomniane wrażenia!

Jeszcze tylko kilka drobnych gadżetów, droga do autokaru i powrót do przedszkola.

Wspaniała wycieczka! Dziękujemy kochanym mamom, które pomagały w opiece nad dziećmi: Pani Izabelli Kluska, Pani Kai Kościelniak, Pani Renacie Sieńko, Pani Zuzannie Treli, Pani Edycie Żur  :)