PRZYSZŁA WIOSNA!

21 MARCA 2018 roku powitaliśmy w przedszkolu wiosnę

We wtorek 20 marca 2018 roku - pierwszy dzień astronomicznej wiosny! Wiosna przyjdzie do nas dokładnie o godzinie 17:15. Już w środę 21 marca zawitała do nas kalendarzowa wiosna. W przedszkolu  świętowaliśmy jej nadejście wspólnymi zabawami, piosenkami i zielonymi elementami stroju. Część zabaw odbyła się w przedszkolu, w tym dniu odbył się również wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski na temat "W lesie". Laureatki tego konkursu: Julia Kapłon i Patrycja Skut zostały wytypowane do udziału w konkursie powiatowym, który odbędzie się w Dobczycach. Następnie z Marzanną - symbolem zimy, wyszliśmy na boisko szkolne aby pożegnać zimę. Przy wspólnych zabawach i wierszach, uśpiliśmy zimę i obudzimy ją dopiero na Mikołajki. Wszyscy cieszymy się na przyjście wiosny choć udało nam się ulepić jeszcze małego bałwanka.