MÓJ MAŁY RATOWNIK

12 grudnia - poniedziałek, w przedszkolu dzieci z grupy Krasnali, Motylków i Biedronek wezmą udział w szkoleniu "Mój Mały Ratownik".

Proszę, aby dzieci przyniosły na zajęcia swojego pluszaka, na którym będą wykonywać część ćwiczeń, np. bandażowanie. Ponadto razem z ratownikiem, będą rozwiązywać quizy, zgadywanki, konkursy oraz inne gry i zabawy, dzięki którym z łatwością zapamiętają postępowanie ratownicze w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia: gdzie szukać pomocy w razie wypadku, w jaki sposób powiadomić służby ratunkowe, jak pomóc swojemu misiowi, gdy się skaleczy? Dodatkowo w trakcie zajęć ratownik pokazuje na fantomie sposoby udzielania pierwszej pomocy. Po zajęciach każde dziecko otrzyma Dyplom Małego Ratownika.