INFORMACJE DLA RODZICÓW

Informuję, że od 1 stycznia 2016 roku, w związku z przeprowadzonym zapytaniem ofertowym na prowadzenie stołówki w Przedszkolu w roku 2016, wzrasta cena posiłków: śniadania i podwieczorku o 0,20 gr. Cena obiadu pozostaje bez zmian.

Ponadto informuję, że od 18 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe. W  tym czasie przedszkole pracuje bez zmian.
Gdyby jednak w tym okresie dzieci nie korzystały z opieki przedszkolnej, to zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Lubień Nr XLVI/211/2013 z dnia 19 grudnia 2013 roku, &7 "W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu lub planowanej przyszłej nieobecności, rodzic lub opiekun prawny może wnieść w formie pisemnej, odpowiednio o zwrot lub zaniechanie pobierania odpłatności za świadzenia z tytułu czesnego, w wysokości proporcjonalnej do okresu absencji".