PROPOZYCJA DLA DZIECI Z GRUPY MOTYLKÓW I BIEDRONEK

Kochane dzieci.

Mamy dla Was propozycje na spędzenie czasu w domu. Potrzebne Wam będą kredki, pisaki, kartki, długopis. Będziecie autorami bajki, którą sami wymyślicie. Bohaterem tej bajki może być dowolnie przez Was wybramy przedmiot - np. szczoteczka do zębów. Co dzień narysujecie jedną historyjkę z wybranym bohaterem, miejsce akcji - w każdym dniu niech będzie inne (wszystko jest możliwe, jak to w bajce - szczoteczka może odbywać podróże - co dzień gdzie indziej, nawet na Księżyc. To tylko od Was zależy. Możecie nadać jej imię, a kto umie pisać może też tę umiejętność wykorzystać i powstanie komiks. Gdy wrócicie do przedszkola, przyniesiecie Wasze bajki - książeczki. Dla autorów tych bajek przewidzieliśmy nagrody! Miłej zabawy! Poruszcie Waszą wyobraźnię i wykorzystajcie talenty artystyczne.