TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

7 stycznia 2020 roku przedszkolaki obejrzały spektakl "Psoty nie z tej ziemi", który poświęcony był szeroko pojętej problematyce bezpieczeństwa

Spektakl ten to spotkanie z dwoma budzącymi sympatię barwnymi i zabawnymi stworami. Specjalistami od psot, którzy przywędrowali do nas wprost z Krainy Bajek. Ich dotychczasowe figle, niefrasobliwe zachowania i wyjątkowo niebezpieczne pomysły tak skutecznie przewróciły do góry nogami bajkowy świat, że postanowiono ich wysłać w pouczającą podróż do najbardziej realnego ze światów - świata dzieci z początku XXI wieku. Jednak dla przybyszów z innej przestrzeni jest to miejsce zaskakujące i często niezrozumiałe. Poznają je wspólnie z młodymi widzami, którym często podsyłają własne wskazówki, lecz również korzystają z pomocy dzieci przy rozwiązywaniu niektórych problemów.