ŚWIĄTECZNY WIANEK NA DRZWI

W grudniu Gminny Ośrodek Kultury w Lubniu ogłosił konkurs na świąteczny wianek na drzwi. Przygotowaliśmy 12 wianków i zdobyliśmy dwa I miejsca i dwa II miejsca

Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni, aktywności twórczej, wrażliwości estetycznej a przede wszystkim przedstawienie własnej wizji nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia. 18 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników. Nasze przedszkolaki wspólnie z wychowawcami i rodzicami wykonali prace, których było 12. I miejsce zdobyły:  Zuzia Czyszczoń i Zuzia Buksa. II miejsce: Jakub Macioł, Karol Kraus i Natalia Żur. Wyróżnienia: Antosia Karwat, Amelia Kaciczak, Kacper Musiał, Marlena Potoczek, Nikola Musiał, Nikola Błachut, Łukasz Sieńko. Wszystkim gratulujemy pomysłów i nagród.