SPOTKANIE CZYTELNICZE W PRZEDSZKOLU

10 grudnia, z przedszkolakami - na wspólnym czytaniu, spotkał się Pan Jan Kołpak

W dniu 10 grudnia z uwagi na trudne warunki atmosferyczne, do Przedszkola przybył pan Jan Kołpak - radny gminy Lubień. Pan Jan czytał dzieciom  wiersze Jana Brzechwy, które chyba nigdy nie znudzą się dzieciom, jak i dorosłym. Po czytaniu był czas na pytania do gościa, podziękowania dla niego oraz wspólne zdjęcie.
     Tego dnia gościliśmy również Panią Danutę Skolarus - Dyrektora Biblioteki, która wspólnie z panem Janem wręczyła dyplomy uczestnikom projektu pn. ,,Mała książka wielki człowiek”, którzy zapełnili naklejkami całą kartę małego czytelnika. Nagrodzone dzieci otrzymały odznaki i mały upominek. Pani Dyrektor zachęciła do dalszego udziału w projekcie wszystkie dzieci, ponieważ cała akcja przedłużona została do końca czerwca. Na koniec spotkania dzieci otrzymały słodkości od Pana Jana i biblioteki.