SPOTKANIE W BIBLIOTECE

2 kwietnia 2019 roku, w Bibliotece Publicznej, bajkę czytała nam Pani Bernadeta Buras.

I nie tylko czytała...

Dnia 02 kwietnia br., wybraliśmy się do Biblioteki aby posłuchać bajki. Zaproszonym Gościem była Pani Bernadeta Buras. Panią Bernadkę dzieci znają -  i to nie tylko dlatego, że jest mamą naszej Marty. Prowadzi scholę w naszej parafii i przygotowywała przedszkolaki do uroczystości otwarcia przedszkola, służąc swoją pomocą podczas śpiewu w kościele. Dzieci wysłuchały bajki o  kaczorku Emilku.  Pani Bernadka przyniosła ze sobą gitarę, aby zaśpiewać i zagrać naszym przedszkolakom. To już kolejne nasze wspólne śpiewanie, podczas którego wszyscy świetnie się bawiliśmy. Dziękujemy Pani Bernadce i życzymy radości i optymizmu na kolejne, długie lata.