NASI NAJMILSI GOŚCIE

8 lutego 2019 r. obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka obchodziliśmy 8 lutego 2019 roku. To wielkie wydarzenie dla naszych przedszkolaków. Dzieci już od dłuższego czasu pod kierunkiem swoich Pań, przygotowywały się do tego występu, aby podziękować za troskę i opiekę.

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem i pamięta jak ważną rolę w naszym życiu pełnią dziadkowie. Obchodzony 21 stycznia Dzień Babci i dzień później Dzień Dziadka to tylko symboliczne święto w naszym kalendarzu. Tak naprawdę to każdego dnia w roku, dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. Babcia i Dziadek to ukochane osoby, które tak naprawdę nigdy się nie gniewają, a swoje wnuczęta zazwyczaj rozpieszczają. To oni dają im smakołyki, potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń, które rodzą się w ich małych główkach. Dla tych dzieci zawsze będziecie szczególnymi osobami w ich życiu, takimi, które się kocha tylko dlatego, że są. Wy jesteście dla nich tym co mają najcenniejszego, takim skarbem o którym czyta się w bajkach - tymi słowami Pani Dyrektor podziękowała przybyłym Gościom i zaprosiła na występ.