W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU

Przedszkolaki obejrzały w Szkole Podstawowej Jasełka w wykonaniu uczniów klas I oraz klas III

W okresie światecznym - uczestniczyliśmy w jasełkach, przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. 20 grudnia uczniowie klasy IB pod kierunkiem wychowawczyni Pani Marty Augustyn przedstawili Jasełka -  Kolędy, pastorałki i słowa o narodzinach Jezusa wprowadziły wszystkich w czas oczekiwania na przyjście Króla. Ten występ naszych  niedawnych absolwentów był dla nas wszystkich niesamowitym przeżyciem. Zarówno dzieci jak i my z podziwem odserwowaliśmy poczynania naszych kolegów i wychowanków.

W dniu 4 stycznia 2019 roku uczniowie klasy trzeciej  przygotowali i wystawili Jasełka.  Młodzi aktorzy wykazali się pełnym zaangażowaniem, wysokim kunsztem aktorskim oraz muzycznym. Przedstawienie dopełniała piękna scenografia, dekoracje, rekwizyty i stroje aktorów, które przeniosły nas myślami i wyobraźnią do tamtej szczególnej dla każdego z nas Nocy, gdy to przyszedł na świat oczekiwany od tysięcy lat Zbawiciel. W opowieści nie brakowało też dowcipnych dialogów. Spektakl przygotowała i wystawiła wraz z uczniami klasy III P.Joanna Miśkowiec.