PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

16 listopada 2018 roku, w przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka dzieci, które od września rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

16 listopada o godzinie 11:00, rozpoczęła się uroczystość pasowania najmłodszych dzieci na przedszkolaka. W tym roku pasowaliśmy 26 dzieci, które po raz pierwszy przyszły do przedszkola. Pani Ania Mierzwa przygotowała krótki program, w którym dzieci zaprezentowały swoje umiejętności: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, bawiły się przy muzyce i tańczyły. Dzieci 3 - letnie wzorowo przeszły adaptację, wszystkie razem się bawią, są radosne, uśmiechnięte, chętne do zabawy i pracy. Po występnie nastąpiło uroczyste pasowanie, którego dokonała Pani Dyrektor. Następnie dzieci zaprosiły swoich rodziców do wspólnego tańca. Życzymy przedszkolakom wspaniałych zabaw z kolegami, radości i rozwijania swoich zdolności. Rodzicom - radości z osiągnięć dzieci, wzorowej współpracy oraz sukcesów wychowawczych.