WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ

16 października 2018 roku, odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie czytelnicze w filii Biblioteki Publicznej. Naszym Gościem była Pani Elżbieta Pasierb.

16 października 2018 roku, w filii Biblioteki Publicznej w Skomielnej Białej odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie czytelnicze dzieci 5,6 - letnich, które w tym dniu spotkały się z Panią Elżbietą Pasierb - pracownikiem Gminnego Ośrodka Kultury w Lubniu. 16 października mija 40 rocznica wyboru Karola Wojtyły na papieża, dlatego Pani Elżbieta, wybrała do czytania książkę o Papieżu. Przybliżyła dzieciom postać papieża Jana Pawła II, czytając fragmenty z jego życia. Dzieci dowiedziały się również, co lubił robić Ojciec Święty w wolnym czasie, jak bardzo kochał dzieci oraz jak podróżował po całym świecie. Następnie przyszła kolej na pytania dzieci dotyczące Gościa: gdzie pracuje, co robi, itp. Okazało się, że dzieci znają Panią Elżbietę a ich starsze rodzeństwo uczęszcza na zajęcia organizowane w GOK - u. Bardzo dziękujemy Pani Asi oraz Pani Eli za wspólne spotkanie.