PRZEDSZKOLAKI W SZKOLE

11 października oraz 12 października, najstarsze przedszkolaki brały udział w uroczystościach szkolnych: ślubowanie klas I oraz Dniu Edukacji Narodowej

11 października w Szkole Podstawowej odbyło się ślubowanie klas pierwszych. W tym ważnym wydarzeniu, brały udział dzieci 6 - letnie z przedszkola. Podziwialiśmy na scenie naszych niedawnych absolwentów i byliśmy świadkami ich ślubowania i pasowania na ucznia klasy I. To niesamowite jak ten czas szybko mija!! Życząc pierwszakom sukcesów w nauce oraz rozwijania swoich zdolności i talentów, wręczyliśmy im pamiątki - każde dziecko otrzymało nagrane zdjęcia z pobytu w przedszkolu. Powodzenia!!!!

12 października braliśmy udział w uroczystej Akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który przygotowały klasy II - IV. Wspaniałe, humorystyczne przedstawienie wraz z życzeniami dla wszystkich pracowników. Ten dzień był też wspaniałą okazją do złożenia życzeń dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, a z naszej strony do złożenia również podziękowań nauczycielom, z którymi współpracujemy i realizujemy wspólne projekty oraz za to, że podczas różnych uroczystości i imprez, możemy śledzić rozwój naszych dzieci i obserwować jak wspaniale się rozwijają. Dziękujemy!!!