SPOTKANIE Z JULIĄ SKUPIEŃ

16 kwietnia 2018 roku w ramach "Popołudnia z bajką", Julia spotkała się z przedszkolakami, przeczytała nam bajkę i zaśpiewała dla nas.

16 kwietnia 2018 roku, w przedszkolu w ramach programu "Mali Czytelnicy - popołudnia z bajką", w przedszkolu spotkała się z dziećmi Julia Skupień - siostra Pawełka. Julia ma 15 lat, jest uczennicą klasy II Gimnazjum w Skomielnej Białej. Pięknie śpiewa, bierze udział w konkursach na różnym szczeblu, ogólnopolskich i międzynarodowych. Śpiewa nie tylko w języku polskim ale również w języku angielskim. Jest laureatką wielu konkursów. w 2016 roku otrzymała nagrodę Wójta Gminy Lubień w dziedzinie kultury, za promowanie naszej gminy. Julia przeczytała dzieciom bajkę o Syrence, a następnie zaśpiewała piosenkę ze znanej wszystkim bajki "Kraina Lodu". Spotkanie było niezwykle interesujące! Gorąco dziękujemy Julii i życzymy dalszych sukcesow!!