BAJKOWE JASEŁKA

18 STYCZNIA 2018 roku "Bajkowe Jasełka" dzieci przedstawiły dla rodziców. Była to próba generalna przed występem dla Babci i Dziadka. 19 stycznia 2018 roku, gościliśmy naszych najmilszych Gości - Babcię i Dziadka. Dzieci swoim występem chciały podziękować za miłość, dobroć, radość, cierpliwość i wielkie serce, które na co dzień okazują swoim wnuczętom. Scenariusz przdstawienia napisała Pani Ania Mierzwa, która była również reżyserem. Każda grupa dzieci miała do odegrania swoje role, do których przygotowały je wychowawczynie - Pani Bogusia, Pani Danusia, Pani Ela i Pani Asia. Piękne przedstawienie i wspaniałe stroje, to zasługa wielu osób: nauczycielek i rodziców, którym pragniemy bardzo serdecznie podziękować. Szczególne podziękowania pragnę złożyć Pani Zofii Karkuli, która co roku pomaga nam w przygotowaniu strojów. W tym roku - nasze smerfy i Pory Roku, to efekt jej pracy. Dziękujemy!!!

Piękne zdjęcia z występu zrobił Pan Zbyszek, które można obejrzeć http://skomielna.info/2018/01/18/bajkowe-jaselka-w-skomielnej-bialej/

Na scenie

Przygotowani do występu