W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA - Samorządowe Przedszkole w Skomielnej Białej
Strona głowna  /  Aktualności  /  W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA
W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA
data dodania: 2018-01-09 21:48:35

W ostatnim tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia, czuliśmy już atmosferę świąt. W tym czasie braliśmy udział w dwóch przedstawieniach, przygotowanych przez uczniów Szkoły Podstawowej. 18 grudnia 2017 roku, obejrzeliśmy spektakl "Ratujmy Święta, w wykonaniu uczniów klasy VI A pod kierunkiem Pani Elżbiety Folwarskiej. Ta opowieść dała nam dużo do myślenia, w jaki sposób należy się przygotować do świąt aby były one radosne i szczęśliwe. Dużo zależy od naszego zachowania. 20 grudnia obejrzeliśmy Jasełka w wykonaniu uczniów klasy III A, pod kierunkiem Pani Marty Augustyn. Pięknie przedstawiona historia Bożego Narodzenia oraz mało znane klędy i pastorałki, dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń i wprowadziły w świąteczny nastrój. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem gry aktorskiej młodych artystów. Dziękujemy Wychowawcom za zaproszenie i życzymy dalszych sukcesów!