Strona głowna  /  Aktualności  /  PRZEDSZKOLAKI NA PIKNIKU RODZINNYM
PRZEDSZKOLAKI NA PIKNIKU RODZINNYM
data dodania: 2017-06-15 22:13:17

11 CZERWCA 2017 ROKU na placu przy przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny, organizowany przez Szkołę Podstawową. Celem była dobra, wspólna zabawa oraz integracja środowisk, działających w naszej miejscowości. Dla dzieci i rodziców przewidziano wiele atrakcji. Nasze przedszkolaki zaprezentowały na scenie krótki występ: Amelka Basista zaśpiewała piosenkę, którą reprezentowała nasze przedszkole na wojewódzkim konkursie pieśni patriotycznej w Lubniu "Polska". Następnie dzieci wspólnie zaśpiewały piosenki przedszkolne: "Rodzina razem się trzyma", "Tęcza"; "Kiedy jestem szczęśliwy" oraz zabawę ruchową "Jesteśmy Indianami". Na zakończenie  - krótka prezentacja tańców, których dzieci uczą się na kursie tańca towarzyskiego. Filmik z tańców dostępny jest na naszym facebooku. Zapraszamy do obejrzenia go.