Strona głowna  /  Aktualności  /  KONCERT W PRZEDSZKOLU
KONCERT W PRZEDSZKOLU
data dodania: 2017-05-29 11:36:38

23 maja 2017 roku, w przedszkolu odbył się koncert w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Czasławiu z siedzibą w Skomielnej Białej. Uczniowie tej szkoły zaprezentowali swoim kolegom utwory na instrumentach, na których uczą się grać. Wśród nich - nasi niedawni wychowankowie. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały i podziwiały umiejętności starszych kolegów. Ponadto Szkoła Muzyczna ogłasza nabór uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2017/2018. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie Szkoły Podstawowej do 12 czerwca 2017 roku. Zachęcamy i zapraszamy zainteresowanych rodziców i dzieci 6 - letnie z przedszkola do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na ten temat oraz na bezpłatne konsultacje z nauczycielami Szkoły Muzycznej.