POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI - Samorządowe Przedszkole w Skomielnej Białej
Strona głowna  /  Aktualności  /  POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI
POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI
data dodania: 2017-05-09 21:00:09

Dnia 27 kwietnia 2017r. na auli widowiskowej w Regionalnym Centrum Oświatowo- Sportowym w Dobczycach odbył się powiatowy konkurs recytatorski dla dzieci 6 i 5-letnich z terenu powiatu myślenickiego. W konkursie, który już po raz ósmy zorganizowała Jadwiga Daniek-Salawa - nauczycielka Przedszkola Samorządowego nr 3 w Dobczycach, udział wzięło dwudziestu ośmiu uczestników, którzy przyjechali wraz ze swoimi opiekunami z różnych miejscowości. Nasze przedszkole reprezentował Mateusz Masłowski z grupy Biedronek, który otrzymał wyróżnienie. Na rozpoczęcie konkursu przybył wicestarosta myślenicki Tomasz Suś.  W przerwie, kiedy obradowała komisja, dzieci oglądały niezwykle ciekawy teatrzyk w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej do teksów Pani Barbary Czarnik pt. „Kolorowy zawrót głowy".

Gratulujemy Mateuszowi sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć.