NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

1 marca 2017 roku w naszej miejscowości odbyły się uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Rozpoczęły się one Mszą Świętą w intencji Ojczyzny i poległych żołnierzy. W uroczystościach uczestniczył m.in. poczet sztandarowy Podhalańskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznej Zgrupowanie Partyzanckie "Błyskawica" im. mjr Józefa Kurasia "Ognia". Po oficjalnych uroczystościach, które obbyły się w naszej szkole, członkowie Podhalańskiej Grupy Rekonstrukcji, odwiedzili nasze przedszkole, aby opowiedzieć dzieciom o sobie. Dzieci 6 - letnie, kilka dni wcześniej, miały pogadankę na temat Żółnierzy Wyklętych, na podstawie której wykonały prace plastyczne. Wizyta Gości w przedszkolu pozostawiła w nas niezapomniane wrażenie.

PRACE PLASTYCZNE DZIECI 6 - LETNICH