MALI CZYTELNICY - SPOTKANIE W BIBLIOTECE - Samorządowe Przedszkole w Skomielnej Białej
Strona głowna  /  Aktualności  /  MALI CZYTELNICY - SPOTKANIE W BIBLIOTECE
MALI CZYTELNICY - SPOTKANIE W BIBLIOTECE
data dodania: 2016-11-23 20:17:10

21 LISTOPADA  wszystkie dzieci spotkały się w Bibliotece Szkolnej na wspólnym czytaniu bajki przez Panią Bibliotekarkę - Ewę Chorążak. Pani Ewa opowiedziała dzieciom o Bibliotece, o swojej pracy i przeczytała dzieciom wybrane bajki: starsze dzieci słuchały opowiadania "Zima Księżniczki Róży", natomiast młodsze dzieci - "Kubusia Puchatka". Ponadto w przedszkolu na zajęciach rozmawialiśmy o prawach dziecka w związku z Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka. Dzieci starsze poznały sylwetkę Janusza Korczaka - obrońcy praw dzieci a w bibliotece wypożyczyliśmy książkę "Król Maciuś I". Dzieci narysowały również ilustracje do przeczytanych bajek, które zostaną umieszczone w Bibliotece na pamiątkę naszego spotkania. Dziękujemy i już z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie  za miesiąc.