Strona głowna  /  Aktualności  /  RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY
RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY
data dodania: 2016-11-21 21:51:40

Nasze przedszkole bierze udział w kampanii informacyjno - promocyjnej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, w ramach której otrzymaliśmy zestaw edukacyjno - dydaktyczny z logo ARiMR do prowadzenia zajęć z dziećmi. Zestaw zawierał m.im. komplet znaków drogowych wraz z sygnalizacją świetlną, książki, zabawki i artykuły do prc plastycznych. w związku z powyższym zorganizowaliśmy Rodzinny Konkurs Plstyczny o tematyce rolniczej. celem konkursu była popularyzacja wiedzy n temat wsparcia rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich w Polsce ze środków Unii Europejskiej. 30 października upłynął termin wykonania prac. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem pomyśłowości i talentów wytworów wspólnej pracy rodziców i dzieci. Gratulujemy!

Amelka Kaciczak - makieta                                          Kamil Kurzawa - makieta

Oliwier Kozak - makieta                            Julia i Natalia Żur - malowanie na szkle

Sebastian Kozak - makieta                                 Karol Stachnik - praca plastyczna

Ada Soból praca plastyczna                                 Kinga Spórna  praca plastyczna