SPOTKANIE W BIBLIOTECE - Samorządowe Przedszkole w Skomielnej Białej
Strona głowna  /  Aktualności  /  SPOTKANIE W BIBLIOTECE
SPOTKANIE W BIBLIOTECE
data dodania: 2016-05-05 14:03:39

19 kwietnia (wtorek), jak co miesiąc w trzeci wtorek, spotkaliśmy się w Bibliotece Publicznej z Panią Marią Bal - radną Rady Gminy Lubień z terenu Skomielnej Białej, oraz pielęgniarką z zawodu. Pani Maria czytała dzieciom bajki w ramach programu "Mali Czytelnicy". Podczas spotkania, opowiedziała dzieciom również o swojej pracy, których to informacji dzieci słuchały z wielkim zainteresowaniem. Odwoływały się do własnych doświadczeń związanych z kontaktem z lekarzem, pielęgniarką. Wykazały się dużym zasobem wiadomości, które dotyczyły ich pracy. My również w przedszkolu tydzień wcześniej obchodziliśmy Dzień Zdrowia i Dzień Służby Zdrowia, dlatego dzieci aktywnie uczestniczyły w prowadzonych rozmowach.